Apie mus

SportCup.lt yra sporto apdovanojimų parduotuvė. Užsiimame didmenine ir mažmenine įvairių apdovanojimų prekyba ir teikiame paslaugas apdovanojimų apipavidalinimui. Dirbame greitai ir efektyviai. Užtikriname, kad Jūsų užsakyti trofėjai bus kokyiški, o paslaugos bus atliktos nepriekaištingai. 

Prekiaujame įvairiais apdovanojimais sportui, renginiams, varžytuvėms ir asmeninėms šventėms: taurėmis, medaliais, figūrėlėmis, stikliniais trofėjais, apdovanojimų lėkštėmis. Bendradarbiaujame su daugiau nei dešimt tiekėjų visoje Europoje, nuolat atnaujiname asortimentą ir ieškome naujovių. 

Teikiame visas apdovanojimų personalizavimo paslaugas – graviruojame lazeriu, maketuojame ir spausdiname specialius lipdukus su užrašais, juos klijuojame ant užsakytų apdovanojimų. Spalvotus atvaizdus uždedame ant stiklinių ir keramikinių paviršių. Paruošti apdovanojimai per kurjerį pristatomi visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Kuriame ir gaminame nestandartinius apdovanojimus iš metalo, medžio, plastiko ir kitų medžiagų. Jau pagamintus trofėjus, mumis pasitikinčius klientus ir idėjas Jūsų renginio trofėjams galite pamatyti čia

Sukaupta patirtis ir patenkinti klientai leidžia save vadinti apdovanojimų profesionalais. Vertiname kiekvieną savo klientą, todėl galite būti tikri dėl aptarnavimo ir užsakymo kokybės – ji pas mus yra pati aukščiausia.

Jei turite klausimų apie apdovanojimus, reikalinga konsultacija ar pagalba - skambinkite arba rašykite el. paštu. 

Nuoširdžiai Jūsų,
SportCup.lt kolektyvas

DOVANOJAME 10 PROC. NUOLAIDĄ

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir gaukite 10 proc. Nuolaidą