Paslaugos

Įsigyti kokybiškus sporto apdovanojimus nepakanka. Būtina juos personalizuoti – ant apdovanojimo patalpinti specialią informaciją apie renginį, organizacijos logotipą, užimtą vietą, datą ir kt. Siūlome pasinaudoti mūsų paslaugomis ir apdovanojimus apipavidalinti kokybiškai ir patikimai.

Lazerinis graviravimas ant stiklinių, metalinių ir medinių trofėjų – specialiu lazeriu išgraviruojame Jūsų pageidaujamus užrašus ir logotipus priklausomai nuo esančios laisvos vietos ant paties apdovanojimo. Paprastai tam iš karto būna paruošta vieta. Pamatykite patys

Pjovimas lazeriu Lazeriu pjauname įvairaus sudėtingumo ir smulkumo detales iš fanieros, org.stiklo, laminato ir kartono. Pamatykite patys

Lipdukų spausdinimas taurėms ir medaliams – atspausdiname specialius lipdukus (permatomus arba spalvotus) su Jūsų pageidaujamu užrašu, ir užklijuojame ant pasirinktų apdovanojimų.

Gravertonas – taurėms, medaliams, stikliniams ir mediniams trofėjams uždedame specialias metalines plokšteles su spalvotais ir nespalvotais užrašais ir logotipais.

Užrašų maketavimas – dizaineris nemokamai sukuria specialius lipdukų, gravertono maketus, paruošia maketus graviravimui. Jei turite savo maketus, dizaineris pritaikys juos mūsų turimai technikai. Individualaus dizaino kūrimas, logotipų perpiešimas ir kitos dizainerio teikiamos paslaugos, trukančios ilgiau nei įprastai, yra mokamos.

Spalvotas užnešimas – speciali technologija, naudojama stikliniams, metaliniams ir mediniams apdovanojimams.

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje perkant internetu su kodu ("Nemokamas pristatymas"), jeigų užsakytų prekių suma yra 150 EUR (su PVM) ir daugiau... Į užsienio šalis siunčiame per kurjerį už papildomą mokestį, priklausomai nuo užsakytų apdovanojimų svorio ir kiekio.

Susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu ir pasiteiraukite šių paslaugų įkainių. 

DOVANOJAME 5 EURUS

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir jums atsiųsime 5 Eur. nuolaidos kodą.