Verkių g. 5, Vilnius Susisiekite su mumis
+370 603 65353
Prekė pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Paslaugos

Paslaugos

Įsigyti kokybiškus sporto apdovanojimus nepakanka. Būtina juos personalizuoti – ant apdovanojimo patalpinti specialią informaciją apie renginį ar varžytuves, kurių proga apdovanojamai įteikiami. Dovanojant vardinius apdovanojimus reikia užrašyti žmogaus vardą ar komandos pavadinimą. Siūlome pasinaudoti mūsų profesionaliomis paslaugomis ir užrašus uždėti kokybiškai ir patikimai. Dirbame greitai ir efektyviai. Mūsų teikiamos paslaugos:

Lazerinis graviravimas ant stiklinių, metalinių ir medinių trofėjų – specialiu lazeriu išgraviruojame Jūsų pageidaujamus užrašus ir logotipus priklausomai nuo esančios laisvos vietos ant paties apdovanojimo. Paprastai tam iš karto būna paruošta vieta. Pamatykite patys

Pjovimas lazeriu Lazeriu pjaustome įvairaus sudėtingumo ir smulkumo detales iš fanieros, org.stiklo, Laminato ir kartono. Pamatykite patys

Lipdukų spausdinimas taurėms ir medaliams – atspausdiname specialius lipdukus (permatomus arba spalvotus) su Jūsų pageidaujamu užrašu, ir užklijuojame ant pasirinktų apdovanojimų.

Gravertonas – taurėms, medaliams, stikliniams ir mediniams trofėjams uždedame specialias metalines plokšteles su spalvotais ir nespalvotais užrašais ir logotipais.

Užrašų maketavimas – profesionalus dizaineris sukuria specialius lipdukų, gravertono maketus, paruošia maketus graviravimui. Jei turite paruoštus maketus, mūsų dizaineris adaptuoja juos mūsų turimai technikai.

Spalvotas užnešimas – speciali technologija, naudojama tik stikliniams apdovanojimams ir medaliams.

Aprangos ženklinimas – emblemos, logotipai, numeriai sportui ir laisvalaikiui.

Užsisakius prekių ir paslaugų už daugiau nei 100 Eurų, apdovanojimų pristatymas Vilniuje – NEMOKAMAI. Į kitus miestus ir užsienio šalis siunčiame per kurjerį arba paštu už papildomą mokestį, priklausomai nuo užsakytų apdovanojimų svorio ir kiekio.

Susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu ir pasiteiraukite šių paslaugų įkainių. Užsakant didesnius kiekius apdovanojimų yra galimybė pasiderėti dėl nuolaidų.