Verkių g. 5, Vilnius Susisiekite su mumis
+370 603 65353
Prekė pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Apie mus

SportCup.lt yra sporto apdovanojimų parduotuvė. Užsiimame didmenine ir mažmenine įvairių apdovanojimų prekyba ir teikiame įvairias paslaugas apdovanojimų apipavidalinimui. Dirbame greitai ir efektyviai. Savo darbą išmanome, todėl garantuojame, kad apdovanojimai bus kokybiški ir atitiks klientų poreikius.

Prekiaujame įvairiais apdovanojimais sportui, renginiams, varžytuvėms ir asmeninėms šventėms: taurėmis, medaliais, trofėjais, lėkštėmis. Taip pat kitomis apdovanojimų detalėmis – emblemomis, medalių virvelėmis, dėklais ir rėmeliais medaliams diplomams ir kitiems apdovanojimams, statulėlėmis ir statulėlių pagrindais. Apdovanojimai pagaminti iš kokybiškų medžiagų – metalo, akmens, medžio, stiklo, keramikos, plastmasės.

Teikiame visas apdovanojimų personalizavimo paslaugas – gravertoną, graviruojame lazeriu, maketuojame ir spausdiname specialius lipdukus su užrašais, juos klijuojame ant užsakytų apdovanojimų. Spalvotus atvaizdus uždedame ant stiklinių ir keramikinių paviršių. Klientams pageidaujant medaliams užkabiname virvutes, sudedame į užsakytus dėklus (dėžutes). Paruoštus apdovanojimus siunčiame paštu arba per kurjerį užsakovams, bet kuriame Lietuvos mieste ar miestelyje, taip pat ir į užsienį.

Jei turite klausimų apie apdovanojimus, reikalinga konsultacija, kuriuos išsirinkti Jūsų organizuojamoms varžytuvėms ar renginiui, nedvejodami skambinkite arba rašykite el. paštu. Visada papasakosime plačiau, padėsime išsirinkti Jums tinkamiausius apdovanojimus.

Vertiname kiekvieną savo klientą, todėl galite būti tikri dėl aptarnavimo kokybės – ji pas mus yra pati aukščiausia. Su apdovanojimais dirbame ne vienerius metus, todėl laikome save profesionalais, kaip ir patenkinti mūsų klientai, kurių turime šimtais.

Nuoširdžiai Jūsų,
SportCup.lt kolektyvas