Verkių g. 5, Vilnius Susisiekite su mumis
+370 603 65353
Prekė pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Sportcup.lt kolekcija 

Rikiuoti pagal:

Apdovanojimo lėkštės – vienas iš originalesnių apdovanojimų, kurie teikiami pačiomis įvairiausiomis progomis – sporto renginių nugalėtojams, įvairių konkursų laimėtojams, pažymint, kad tai yra tam tikro konkurso prizas, įmonės renginių metu gali būti apdovanojami pasižymėję darbuotojai. Tokia lėkštė gali būti puiki dovana ir asmeninių švenčių (gimtadienio, sukaktuvių, vestuvių, krikštynų ir t.t. metu).

Šios apdovanojimo lėkštės yra gana didelės – 25-35 cm skersmens, jas galima pastatyti ant lentynos briauna su specialiu stoveliu  – kad iš tolo matytųsi tai, kas yra išgraviruota ant lėkštės dugno. Apdovanojimo lėkštė gali būti paauksuotais ar kitaip dekoruotais kraštais. Tai suteikia originalumo ir prabangos įspūdį.

Lėkštė yra metalinė arba stiklinė, todėl ant jos dugno gali būti graviruojamas užrašas arba užlipdomas specialus permatomas lipdukas su pageidaujamu užrašu.

Prieš užsisakydami, susisiekite su mumis ir papasakosime konkrečiau, kaip šias apdovanojimo lėkštes paversti įspūdingais apdovanojimais.