Verkių g. 5, Vilnius Susisiekite su mumis
+370 603 65353
Prekė pridėta į krepšelį
Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės viso
Viso pristatymas  Turi būti nustatyta
Viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie apmokėjimo

Medaliai 

Rikiuoti pagal:
Rodyti:

Jūs esate 1 puslapyje iš 24

Medaliai yra klasikinis apdovanojimas įvairiose sporto varžybose ar bet kuriose kitose varžytuvėse, kuriose renkami nugalėtojai, antros ir trečios vietos laimėtojai. Medaliai paprastai kabinami ant kaklo arba įteikiami specialiuose prabangiuose dėkluose. Turime itin platų įvairių medalių ir jų sudedamųjų dalių pasirinkimą:

  • Metaliniai medaliai – tai klasikiniai medaliai iš metalo, nebūtinai apvalūs, tačiau juose pavaizduotos tam tikros sporto šakos ar pomėgiai. Medaliai yra skirtingų dydžių nuo 45 iki 80 mm skersmens. Visi medaliai turi pakabinimo ąselę, kur kabinama virvutė.
  • Nestandartiniai medaliai - unikalaus dizaino medaliai iš metalo.
  • Stikliniai medaliai – originalūs medaliai, norintiems išsiskirti ir apdovanoti išskirtiniais apdovanojimais. Medalio vidurys yra tuščias. Ten galima klijuoti specialią emblemą arba uždėti kitą plokštelę su spalvotais užrašais ar piešiniais (gravertoną).
  • Emblemos – specialios plokštelės, klijuojamos ant stiklinių arba metalinių medalių, kurių vidurys paliktas tuščias ir skirtas būtent emblemoms klijuoti.
  • Juostelės – kelių rūšių juostelės, kuriomis medalį galima kabinti ant kaklo. Populiariausios – su Lietuvos vėliavos spalvomis.
  • Dėklai medaliams – specialios dėžutės-dėklai, kurie atstoja ir stovelius.

Užsisakydami medalius visada turėkite omenyje, kad jiems reikalingos arba virvelės, arba dėklai, o kartais ir abu kartu.

Užsisakykite jau dabar!